Zápis do SB v rubrice SB !!!
Faclub Jencarlose a RBD u nás. Přihlaš se v rubrice Fanclub
Kopíruj jedině se zdrojme!!!!!!!!

Březen 2011

Fanclun

31. března 2011 v 13:32 | Dulcerbd |  Any a Chris

Ten to blog je ve fanclube Any a Chrise !!!

rebelde-teamo.blog.cz

Maite v Instyle

31. března 2011 v 13:27 | Dulcerbd |  Maite Perroni


May y Poncho

31. března 2011 v 13:24 | Dulcerbd |  May y Poncho

Ačkoli není tam žádná poznámka potvrzující účast pončo v tomto filmu, ale jakmile se dostanete ven budeme publikování Více informací zde.
Poncho a Maite dostali anbídkuu ,že budou spou hrát ve filmu HOLA Y ADIOS !!!.Pončo sice svojí učast nepotvrdil ,ale mi věříme že potvrdí a že to bude úžasný film .


V náruči dábla 74

31. března 2011 v 9:23 | Dulcerbd |  V náruči dábla
Topo je nesmírně šťastný, když vidí, že se Perla uzdravila.Ona i její synek ho požádají, aby s nimi ještě pár dní zůstal - jen pro případ, že se policie vrátí. Topo si však myslí, že bude lépe, pokud odejde. Ángel požádá Lucase , aby si promluvil s Manuela a snažil se nenápadně zjistit, co se děje mezi ní a Martínem . Jimmy se velmi rozzlobí, když ve svém počítači najde zprávu od Virginie . Ángel se ve veřejné knihovně setká s Esperanza a požádá ji, aby s ním odjela do Mexika. Jimmy, Horacioa Manuela mají na Angela těžké srdce ... Všichni totiž mají pocit, že jejich Ángel obelstil a cítí se dotčeně! Ángel je zase velmi deprimovaný z toho, co se děje s Manuelem. Esperanza říká Angelovi, že pokud nepůjde do Mexika, ona tam sama nepůjde - rozhodla se totiž zůstat ...


Nesputaný anjel 128

31. března 2011 v 9:18 | Dulcerbd |  Nespútaný anjel
Dokud se Juan Miguel a Leopard opravdu nepěkně pohádají kvůli slepotě Marichuy , Cecilia opatrně sdělí Patricio špatné zprávy ... Juan Miguel a lékař se rozhodnou zavolat specialistovi, aby se o Marichuy postaral. Estefania se intenzivně snaží naklonit si Rodolfa , protože si je jistá, že má spoustu peněz - následně se však vrací do Mexika a tváří se, jakoby neměla ani jen nejmenší tušení o tragédii, co se zde stala . Patricio při hře s vnoučkem prozradí manželce, že Estefania bude policie vyslýchat v souvislosti s tím, co se stalo jejich dceři. Přibližně v té době policisté Estefania najdou a sdělí jí, že se zítra musí dostavit na policejní stanici v Mexiku! Když to zaslechne Rodolfo, rychle se omluví a opustí ji. Ačkoli vedle Marichuy spí utrápený Juan Miguel, když se jeho láska probudí, vysloví Omarovo jméno ...


Obrázek a video měsíce !!

30. března 2011 v 19:00 | Dulcerbd
Obrázek a video měsíce vyhlásíme 15.dubna tak HLASUJTE !!!!!!!!!


V náruči dábla 73

30. března 2011 v 8:51 | Dulcerbd |  V náruči dábla
Policie požádá Mönch, cachorro a Ronco , aby na jedné z množství policejních fotografií identifikovali Topa . Nakonec všichni ukáží na Josého del Carmen Franka ... Angela skus nepříjemné podezření, že ho Manuela podvádí - protože ji viděl odcházet z domu spolu s Martínem! Kapitán Solo předá Jimmymu příkaz k zatčení Angela. MONCEL, cachorro a Ronco jsou najednou jakýsi podezřele nervózní, když jim policie nabízí, že každého z nich zaveze domů ... Když o něco později policie začne vyslýchat Topa kvůli jeho propojení s Ďáblem, přijde mu nečekaně na pomoc Perla. Manuela požádá Jimmyho, aby jí ukázal fotky z důkazních materiálů loupeže v domě v Hamptonu ...


Nesputaný anjel 127

30. března 2011 v 8:50 | Dulcerbd |  Nespútaný anjel
Cecilia zoufale objímá Patricia , který jí přísahá, že si je už absolutně jistý tím, že Marichuy je jejich dcera a opatrně ji připravuje na to, že jejich holčička možná bude mít po operaci trvalé následky ... Blanca řekne Juanovi Miguelu , že Leopard je pravděpodobně opravdu zamilovaný do Marichuy, a tak ona už v jeho životě nemá žádné místo ... Když se Marichuy začne probírat, je při ní Omar, který je velmi šťastný, že s ním jeho láska mluví a poznává ho, přestože se stěžuje na velkou bolest očí, která jí nedovoluje otevřít jejich. Omar proto otevřeně obviní Juana Miguela z nedbalosti a začne ho vinit ze slepoty Marichuy! Dokud se Mayita a Mariana společně modlí za uzdravení Marichuy, Juan Miguel a Omar se strašně pohádají kvůli rozdílným názorům na úspěšnost operace. Juan Miguel však přítele důrazně upozorní, že bez ohledu na možné komplikace bude Marichuy žít - a on je více než ochoten dát jí lásku, podporu a pohodlí, které bude potřebovat ...!


Dul,Poncho,Maite

30. března 2011 v 8:06 | Dulcerbd |  RBD
El knac je aasi nějaký mládežnický klub ,který che aby našěvovanost byla velka !!! A proto bude prezentace na které se oběví Dulce María,Alfonso Herrera ,Maite Perroni,dále třeba Belinda a spoustu další.Tak třeba se domluví a budou se snažit aby RBD bylo znovu :)


Dulce María koncerty!!

30. března 2011 v 7:57 | Dulcerbd |  Dulce María
Dulce chce mít styl koncertu unplugged.Koncerty v malých podnicních a intimních.Její koncerty začnou 15.dubna bude zpívat své písničky i z RBD .Její koncerty začnou v Pueble,Zacacetas,Brazílie, potm do Los Angelse.
Její druhé cd Extrenjera vyjde v květnu .


Premos Juvented 2011 !

30. března 2011 v 7:43 | Dulcerbd |  RBD

Nedavno byla officálně otevřená tsránka kde můžete hlasovazza bývalé členy RBD v ruzných kategori.Hlasovat můžete do 7.dubna a výsledky budou vyhlášeny 12.května.Hlasovat můžete na stránka Univesion registrace le lehkáa!!!!

HLASUJTE A PODPOŘTE ČLENY RBD.Gaby plastika

29. března 2011 v 19:34 | Dulcerbd |  Gaby Espino
Gaby podstoupila také plastiku a dokonece dvě a to úpravu v oblastech okoo hýjždí a hrudníku.


Anahí na plastikách

29. března 2011 v 19:31 | Dulcerbd |  Anahí

Anahí podstopila dvě chyrurgické operacce jednou v roce 2008 v oblati poprsí ,el tělo nepříjmulo implantáty takže byli odstraněny.
Letos v březnu když Anahí byla na operaci údajně taé podstoupila plastiku nosu a brady.
U stejné lékaře si také nechala uděat plastiku známa zpěvačka a herčka z rebelů na střední Belinda.


Gaby rozovod :(

29. března 2011 v 17:18 | Dulcerbd |  Gaby Espino
Nedavno jsem vás informovala ,že Gaby a její mažel se dali zpátky do hromady ale neni to pravda.Objevi se čánek kde se píše ,že Gaby a její mažel měli krizi a dali si několik šancil.Nemomohloto,Proto si defintivně řekli KONEC .Také řekli ,že v jejich stahuj neni žádna osoba.Krize začala když Gaby natáčel v Náruči d´ábla a její manžel Por diable.
Mají spolu dcerku Orianu ,která se narodil 2008 a budou se oní starat oba.


Dul vzkaz !!

29. března 2011 v 16:16 | Dulcerbd |  Dulce María
Dul zanechala vzkaz Anahí a Chrisovi na jejich koncertu

V náruči dábla 72

29. března 2011 v 14:33 | Dulcerbd |  V náruči dábla
Martín přijde za Manuelem a navrhne jí, aby začala nový život po jeho boku. Celé policejní komando vpadne do Leonovem baru. Topo oznámí Esperanza a Sandro , že to Manuela udala všech členů gangu policii - a zavolá i Angelovi a oznámí to i jemu. Ángel je z této zprávy šokován a zničen ... Jimmy vezme Mönch, Ronco a cachorro na výslechy na policejní stanici. Perla oznámí Susy , že se touží vrátit domů - zvláště teď, když tam už není Sandro. Mámě řekne i to, že se chystá dát v práci v baru výpověď!


Nesputaný anjel 126

29. března 2011 v 14:26 | Dulcerbd |  Nespútaný anjel

Estefania a Isabela se zoufale snaží zjistit něco o zdravotním stavu Marichuy, proto začnou postupně obvolávat všechny nemocnice ve městě. Amador vyslýchá Anu Julii kvůli výměně slepých nábojů za ostré ve zbrani, kterou postřelili Marichuy a nakonec ze všeho obviní právě ji! No Ana Julia se vehementně brání ... Policie vyslýchá Amadora, zeptají se ho i na jeho city k Marichuy a popovídat se s ním io podezření, zda ta nehoda nebyla ve skutečnosti nezdařeným pokusem o vraždu! Patricio tvrdí, že je zodpovědný za to, co se stalo Marichuy, protože měl svou dceru chránit - zvláště poté, jak se dozvěděl, že je to jeho skutečná dcera. Doktor Casablanca oznámí rodině, že operace Marichuy se povedla, ale že musí počkat 72 hodin, aby bylo jisté, že to mladá žena přežije ...Stále totiž nepominulo nebezpečí, že bude mít trvalé následky! Isabela se začne obávat důsledků, které jim hrozí v případě, že Marichuy nezemře, ale Estefan si je jistá, že všechno dopadne přesně tak, jak to naplánovali. Cecilia poděkuje Patricio za jeho podporu a ochotu, nač jí on jen zahanbeně odpoví, že všechno bylo jeho přirozenou povinností, protože Marichuy je jeho dcera!


Koncert Any a Chrise :)

28. března 2011 v 13:09 | Dulcerbd |  Any a Chris
Any na koncertě v Sao Paolo zpívala písen Labada písen kterou nedavno publikovala Jenifer Lopez

V náruči dábla 71

28. března 2011 v 12:34 | Dulcerbd |  V náruči dábla
Anibal jmenuje Virginii za novou prezidentku konglomerátu.Uribe varuje Carmela , že Manuela zná celý gang a že to už oznámila i policii! Manuela pozná Caucha - a jak čas plyne, je stále více a více zklamaná z Angela
... Ten ale zatím nic netuší a je si naprosto jist tím, že ho má Manuela stále ráda a že ho bude poslouchat, když se jí bude snažit vše vysvětlit! Lucas navrhne Angelo, aby maloval na plátno. León oznámí svým chlapcům, že Ángel je mrtvý a Cauca ve vězení - a že Manuela je ta, kdo je všechny udal na policii!

Nesputaný anjel 125

28. března 2011 v 12:27 | Dulcerbd |  Nespútaný anjel
Doktor informuje Juana Miguela, že stav Marichuy je vážný a je možné, že jeho láska zemře nebo bude mít natrvalo poškozený mozek! Patricio se náhodou dozví, co se stalo Marichuy - a je z toho absolutně zděšen! Ve stejné době, jak se ji rozhodne navštívit v nemocnici, se Estefan a Isabela rovněž dozvědí o nehodě jeho dcery z televizních zpráv. Ana Julia požádá Amadora, aby jí dovolil zaskočit v divadelní hře za Marichuy - prý to udělá pro ni, ale i pro něj! Juan Miguel byl sice přesvědčen, že za nehodu Marichuy odpovídá Amador, Ana Julia ho vyvedla z omylu, když mu prozradila, že v zbrani, která se používá během hry, někdo vyměnil slepé náboje na ostré! Pobouřen Patricio je rozhodnut okamžitě o tom informovat policii. Marichuy ze snu volá jméno svého synka, a tak Juan Miguel požádá otce Anselma ), aby ho vyzvedl a přinesl za ní do nemocnice. Marichuy se na chvíli probere, když ji přijde navštívit její matka Cecilia , ale brzy opět ztratí vědomí. Než se tak ale stane, rozloučí se se synkem, kterému řekne, že umírá - a požádá svou mámu, aby se o něj dobře postarala a dala mu hodně lásky ...


Jencarlos se vrací k tenovelám!!

27. března 2011 v 16:37 | Dulcerbd |  Jencarlos Canela
Jencarlos si zahraje v telenovele se jménem ,,Mé srdce na tom trvá´´
Bude to o dvou mladých lidech ,který se milují a však někdo jim to nepřeje.Tato telenovela se bude natáčet v dubnu 2011
V hlavní rolích Lola Volcano (Carmen Villalobos) a Andres Santacruz (Jencarlos).

Ale mii uvidíme naše Jencarlosa už zítra jako v roli Angel v telenovele V náruči dábla po boku Gaby Espino
Tv doma-20:55 ,nebo na Prima love v 19:45


Maite Perroni nová fotka

27. března 2011 v 13:09 | Dulcerbd |  Maite Perroni


Dulce María v Monterey

27. března 2011 v 13:08 | Dulcerbd |  Dulce María

Fancuby
Jencarlos Canela a Gaby Espino Slovakia Fanclub http://www.facebook.com/jencarlosygaby?sk=wall